خانه / اخبار پزشکی دیگر / پزشکی اخبار امروز: چه چیز بهترین نوشیدنی برای افراد با رفلکس هستند؟

پزشکی اخبار امروز: چه چیز بهترین نوشیدنی برای افراد با رفلکس هستند؟

[ad_1]

رفلکس یا سوزش سر دل است که مشخصات فنی به عنوان ريفلاكس معده شناخته شده است. فرد با اسید معده به مری یا سوزش سر دل ممکن است احساس سوزش در گلو و سینه است که ممکن است کاملا دردناک و ناراحت کننده احساس می کنید.

رفلکس دیگر رخ می دهد که شیر یا اسفنکتر که معده به مری و یا مواد غذایی لوله متصل، تضعیف می شود. وقتی این اتفاق می افتد، اسید معده است که در معده باقی بماند باید این جریان که به لوله غذا.

زیرا اسید است محرک پوشش لوله های غذایی نیز التهاب می شود و این می تواند ناراحتی شود.

یکی از علائم شایع بیماری مزمن تر و در عین حال شایع، گوارش نام ریفلاکس معده به مری (GERD) است

رفلکس یا سوزش سر دل.

مدیریت علائم رفلکس عمدتا شامل یادگیری آنچه باعث علائم و سپس آنها را اجتناب.

غذاهای خاص هستند که احتمالا به علت رفلکس.

که علائم را کاملا به زودی پس از خوردن غذا متخلف رخ می دهد، آن است که معمولا بسیار آسان به محدود کردن چه چیزی ممکن است باعث علائم است.

از آن نیز مهم است برای یک فرد با رفلکس در نظر گرفتن آنها می نوشند است. این اغلب نادیده گرفته است هنگامی که ارزیابی عادات غذا خوردن.

نوشیدنی خاصی مجرمین بدترین برای رها سازی اسید معده به مری هستند.

الکل بیشتر شل شدن دریچه معده و لوله غذا و معده برای تولید اسید بیشتر تحریک می کند.

گسترش حباب های موجود در نوشابه های گازدار در معده. این باعث ایجاد فشار بر روی اسفنکتر و اسید معده فشار آن و بازگشت محتویات به لوله غذا.

نوشیدنی های کافئین دار

کافئین تشدید رفلکس. آن است که در قهوه و چای و نوشابه یافت می شود. تعویض نسخه decaf این نوشیدنی می تواند کمک به حداقل رساندن علائم.

شکلات شکلات حاوی کافئین و کاکائو و هر دو از این علائم اسید معده به مری را افزایش می دهد. نه تنها آب نبات شکلات اما شکلات بصورت گرم کاکائو یا شکلات شیر نیز می تواند باعث.

آب میوه طبیعی

آب ساخته شده از میوه های خانواده مرکبات مثل پرتقال و یا گریپ فروت، سرشار از اسید هستند. این می تواند اسید معده به مری را بدتر کند.


آنچه را

به نوشیدنی وجود دارد بسیاری از مواد غذایی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درمان رفلکس نیست. در عوض، فرد باید باعث و غذاهایی که باعث علائم اجتناب از. با این حال، برخی از نوشیدنی می تواند به حداقل رساندن علائم کمک.

[ginger tea]
چای زنجبیل چای زنجبیل با عسل کوچک ممکن است کمک به کاهش رفلکس.

زنجبیل طبیعی معده تسکین دهنده، و می تواند کمک به کاهش تولید اسید معده. چای کافئین رایگان زنجبیل با کمی عسل به عنوان شیرین کننده بهتر است.

زنجبيل آل است بعید است که به کمک آن گازدار است و آن ممکن است حاوی کافئین. همچنین، تجاری سودا زنجبيل آل زنجبیل به اندازه کافی به اثر باشد.

ماست فرآورده هاي لبني گاهی می تواند کاهش علائم رفلکس. مردم با رفلکس ساده ماست با کمی عسل اضافه شده می تواند در صورت نیاز برای شیرینی سعی کنید.

شیر کم چرب یا بدون چربی گونه شیر می تواند کمک کند، اما چربی…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *