خانه / اخبار پزشکی دیگر / پزشکی اخبار امروز: همواره با بهره گیری از زندگی شما زندگی می کنند طولانی تر

پزشکی اخبار امروز: همواره با بهره گیری از زندگی شما زندگی می کنند طولانی تر

[ad_1]

اگر شما به دنبال دستور غذا را برای یک زندگی شاد و سالم و طولانی می تواند، فراموش قرص و معجون سازی. راز زندگی به سن رسیده توسط محققان از دانشگاه کالج لندن در پادشاهی متحده نازل شده ممکن است و شامل مواد تشکیل دهنده چندین نمونه از زندگی لذت بردن.
[senior man and woman with wheelbarrow]
تجربه مکرر سطح بالایی از لذت بردن در زندگی شما به زندگی دیگر ممکن است کمک کند.

ایجاد تحقیقات جدید–به ویژه در موضوع کریسمس 1840، – در مطالعه قبلی توسط تیم است که نگاه به احساس ذهنی بهزيستی، (احساس لذت و رضایت با زندگی) در مناسبت تک.

یافته های قبلی خود را امیدوار کننده بود و نشان داد که لذت بردن از زندگی در یک لحظه در زمان مربوط به زندگی طولانی تر است. با این حال، تیم برنامه ریزی برای یک گام پژوهش را به جلو و انجام یک مطالعه جدید که تحليل چه لذت بردن از زندگی بیش از یک دوره طولانی تر نشان می دهد که نتایج مشابه.

محققان دانشگاه کالج لندن (UCL) سوال مطرح: رفاه پایدار چقدر مهم است؟ آنها را به بررسی اینکه لذت بردن از زندگی گزارش زمان پس از زمان بیش از چند سال توانست ارتباط قوی تر با مرگ و میر از لذت بردن از زندگی به عنوان يك رخداد گزارش انجام شد.

شامل مطالعه 9,365 بزرگسالان با سن 63 سال. شرکت کنندگان در انگلیسی طولی مطالعه از پیری (السا)، است که مطالعه زندگی مردان و زنان سن 50 و بالاتر در انگلستان شرکت شد.

تقریبا یک چهارم از افراد با تجربه لذت بردن زندگی هیچ

لذت بردن از زندگی سه بار در فواصل 2 سال 2002-2006 كاي انجام شد و انجمن ها با مرگ و مير تا 2013 ارزيابي شدند.

شرکت کنندگان برای رای دادن به اظهارات زیر در چهار نقطه در مقیاس اندازه گیری لذت زندگی خواسته شد: “من لذت بردن از چیزهایی که من انجام دهد;” “من لذت بردن از بودن در شرکت دیگران;” “در تعادل، من در زندگی من با احساس خوشبختی; نگاه” “این روزها پر از انرژی احساس می کنم.”

مردم در این گروه است که در پاسخ با “هرگز یا به ندرت” به هر یک از 4 اظهارات به عنوان لذت بردن هیچ طبقه بندی شدند. افرادی که با “گاهی اوقات یا اغلب” در پاسخ به هر یک از 4 اظهارات به عنوان داشتن لذت بردن بالا طبقه بندی شدند.

هیچ سطح بالایی از لذت زندگی در هر مناسبت در 2,264 (24 درصد) از شرکت کنندگان دیده شد. مجموع شرکت کنندگان (20 درصد) 1,833 یکی بود 2,063 (22 درصد) دو بود و 3,205 (34 درصد) سه نمونه از لذت بردن بالا بود.

در طول دوره پیگیری 1,310 مرگ و میر وجود دارد. میزان مرگ و میر پیشرونده در افراد است که گزارش موارد کمتر از لذت بردن بالا بيشتر است.

محققان طیف وسیعی از عوامل به حساب که نتايج پژوهش در آموزش و پرورش و خلق و خوی افسرده و مسائل اساسی بهداشت و ثروت می تواند تحت تاثیر قرار گرفت.

نرخ بالاتر از لذت های زندگی با کاهش خطر مرگ

در مقایسه با گروهی که گزارش بدون لذت و خطر مرگ از همه…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *