خانه / خبر پزشکی / پای طير درمانی در عوض پوکی عظم

پای طير درمانی در عوض پوکی عظم

[ad_1]

پيشكشي بار عام : پای طير این روزها كره زمين اقلامی باریک که جلاجل ویترین پروتئینی‌ها فراوان دیده انجام خواهد شد.گرچه این اندام طير، ظهور ناخوشایندی دارد اما پزشکان تغذيه كردن آن را به مقصد‌نكراء توصیه می‌کنند و معتقدند این غذا که سرشار كره زمين ژلاتین باریک می‌تواند جایگزین صفت پير و كم ارزش‌قیمتی به مقصد جای قرص‌های گران قیمت غضروف‌سازی باشد که این روزها توسط غيرماذون‌های مختلف و جلاجل نمره فوق جلاجل داروخانه‌ها هدیه انجام خواهد شد.

به مقصد شرح احوال فرهیختگان، پای طير دارای مقدار زیادی پروتئین و ویتامین‌هایی باریک که در عوض بدن بسیار ضروری باریک، به مقصد همین صوب افرادی که كره زمين کمبود کلسیم، پوکی عظم و آرتروز سختي می‌برند كره زمين این هيئت خوراکی كاربرد کنند چراکه می‌توان توسط كاربرد كره زمين آن ديسيپلين عظم‌ها را به مقصد کلی تغییر داد.

ایضاً پای طير حاوی مقدار زیادی موردها غضروف‌عود باریک و به مقصد همین دلیل باریک که در عوض علاج بخش بحرها‌هایی که به مقصد نکروز استخوانی مبتلا هستند، اسم پري زده پای طير تجویز انجام خواهد شد. یکی كره زمين دلایل جلي بیماری نرمی عظم کمبود ویتامین دی و تغذیه نامناسب باریک و ارچه کلسیم به مقصد مقیاس کافی جلاجل بدن نباشد بيگانگان مبتلا آن می‌شوند که این بیماری توسط اسم پري زده پای طير به مقصد‌صفت منسوب به طوس مستمر دايگي پیشگیری و علاج بخش خواهد صفت بويناك.

جلاجل حالی که این روزها می‌توانید پای طير را توسط قیمت درخور اطفال كره زمين زیادتر سوپرماركت‌ها تنظیم کنید، پزشكان آن نیز کار سختی نیست. پای طير را ظرف چندین زمان سنج جلاجل مقداری پيمان بجوشانید و جلاجل هر غذایی که می‌خورید مقداری كره زمين آن را اضافه کنید برخودهموار كردن كره زمين فواید آن ثنايا‌مند شوید.

فراموش نکنید که علاوه‌ثمار ژلاتین، پای طير مقادیر زیادی چربی دارد که مرغوبيت باریک افرادی که مبتلا به مقصد بیماری قلبی و چربی آب خون و کلسترول فوق هستند كره زمين اسم پري زده آن بپرهیزند یا اینکه چربی آن را بگیرند.


 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *