خانه / خبر پزشکی / مرحمت ها ساخت تا چه وقت ماسک مو جنون مردم آزاري

مرحمت ها ساخت تا چه وقت ماسک مو جنون مردم آزاري

[ad_1]

گرمای جو، مو و پوسه كله دار را جلاجل اعراضگر انواع آسیب آرامش طلب می‌دهد
پيشكشي بار عام به مقصد حمل كره زمين شرح احوال صحت نیوز:پسفردا به مقصد شما مرحمت ها ترس دادن تا چه وقت ماسک مو بسیار آسايش خواه و درخور اطفال در عوض مشکلات رایج جلاجل فصل‌های باريتعالي را آموزش می‌دهیم.
ماسک تمیز‌کننده: ارچه پوسه كله دار شما گريبانگير گياه ترنجبين و شوره انجام خواهد شد این ماسک را كاربرد کنید. 2 قاشق غذاخوری نمک دریا را توسط 2 قاشق پيمان لیمو و 1 مادام 2 قاشق روغن زیتون ترکیب کنید و پوسه كله دار را توسط آن ماساژ دهید. تلفیق نمک و لیمو به مقصد تمیز كشته شدن پوسه كله دار كره زمين شوره‌ها کمک می‌کند و روغن، مو‌ها را رقيق و متجلي نگه می‌دارد.

ماسک رقيق کننده: شست و شوی زیاد مو جلاجل فصل داغي باعث خشکی آن انجام خواهد شد. در عوض مقابله توسط این مشکل، 2 قاشق غذا خوری روغن نارگیل را توسط یک قاشق عسل ترکیب کرده و بگذارید موردها باريتعالي و بخوبی بومي شوند. آن را به مقصد پوسه كله دار و موها بزنید، کلاه حمام را روی كله دار گذاشته و آنرا در عوض یک وقت نما نگه دارید.

ماسک مرطوب‌کنندهدر عوض منتفي وزیر ها مو خوره و خشکی مو، ¼ لیوان ماست پرچرب را توسط یک قاشق غذا خوری روغن زیتون ترکیب کنید. این ماسک را در عوض 30 دقیقه روی مو‌ها بگذارید و آن وقت بشویید. بدین ترتیب چربی و پروتئین واجب شده در عوض درآمد داشتن موهای صفت پير را به مقصد ايشان رسانده‌اید.

ماسک ترمیم کننده: فصل صيف در عوض افرادی که موهای وزی دارند دردسر‌عود باریک. در عوض ترمیم و قوی وزیر ها موها و نهی كره زمين وز كشته شدن، یک موز را له کرده و بخوبی توسط یک قاشق غذا خوری عسل ترکیب کنید. آنرا به مقصد موها بزنید، کلاه حمام را ثمار كله دار کرده و بگذارید 20 دقیقه بماند.

ماسک تنظیم‌کننده ph: بغایت كره زمين بيگانگان چربی زیاد كره زمين حد مو را جلاجل فصل صيف هیبت می‌کنند. ¼ لیوان سرکه سیب را توسط یک قاشق غذاخوری پيمان لیمو ترکیب کنید و پشت بام كره زمين شامپو به مقصد موها بزنید و بگذارید 15 دقیقه روی كله دار بماند. آن وقت مو‌ها را بشویید اما رقيق‌کننده نزنید.
 
 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *