خانه / خبر پزشکی / شرایط تحصیل در اتریش

شرایط تحصیل در اتریش

شرایط تحصیل در اتریش

شرایط تحصیل در اتریش ۲۰۱۸ چیست ، و آیا اطلاعات شرایط تحصیل در اتریش ۲۰۱۸ در سایت سفارت اتریش آورده شده است ، مهاجرت تحصیلی به اتریش چگونه است ؟ از مهمترین شرایط تحصیل در اتریش شرط سن میباشد ، یکی دیگر از شرایط تحصیل در اتریش شرط دانستن زبان آلمانی میباشد ، یکی از شرایط تحصیل در اتریش دیگر آنست که گپ تحصیلی افراد بیش از ۵ سال نباشد ، یکی دیگر از شرایط تحصیل در اتریش نیز داشتن تمکن مالی جهت نشان دادن هزینه زندگی و تحصیل یک سال خود میباشد و از دیگر شرایط تحصیل در اتریش در طی مقاله خدمت شریفتان عرض خواهیم نمود .

اساسا  مهاجرت تحصیلی به اتریش چگونه  است ؟ و شرایط این روش مهاجرت به اتریش چگونه است ؟

در خصوص تحصیل در اتریش و یا تحصیل رایگان در دانشگاههای اتریش مطالبی به عرض و سمعتان می رسانیم.

تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل در مدارس اتریش نیز رایگان است .شما بابت تحصیل در مدارس اتریش هزینه ای نمی پردازید و اگر مدارس خصوصی تحصیل کنید بایستی هزینه ای حدود ۲ تا ۴ هزار یورو بپردازید.

دقت بفرمایید تحصیل در مدارس اتریش از استاندارد بسیار بالای برخوردار  و برای اخذ ویزای تحصیلی در مقطع دبستان تا دبیرستان تا سن ۱۷سال تمام بایستی حتما یک ضامن در اتریش داشته باشید.

اگر در مدارس خصوصی تحصیل کنید بایستی دقت بفرمایید تحصیل در مدارس اتریش از استاندارد بسیار بالایی برخوردار است.

 

تحصیل در مقطع لیسانس

 

تحصیل در اتریش در مقطع لیسانس و در دانشگاههای رایگان نیاز به قبولی در دانشگاههای ایران و کنکور دارد. اخیرا بعضی از دانشگاهها ی اتریش مدرک دانشگاه آزاد را قبول ندارند و بعضی از دانشگاههای اتریش مدرک دانشگاه آزادرا قبول دارند. پذیرش در رشته های حقوق ،فلسفه ،علوم اجتماعی،بعضی دیگر رشته ها با مدرک دانشگاه ازاد  و به سادگی میسر است.

سفارت اتریش در مقطع لیسانس و با نامه پذیرش دانشگاه هم به شما که دانشجو هستیدو هم به همراهان شما ویزا می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *