خانه / خبر پزشکی / جتذبه های گردشگری گرجستان

جتذبه های گردشگری گرجستان

تور گرجستان

کشور گرجستان که در شمال ایران قرار ارد در منطقه ای است ب نام قفقاز که بین دریای خزر و دریای سیاه واقع شده است . گرجستان یکی از نمونه کشور هایی است که هم در قاره اروپا وجود دارد و هم در قاره آسیا . از جمله مهم ترین عواملی که در اقتصاد گرجستان نقش بسزایی دارد گردشگری می باشد که همه ساله توریست های زیادی را در قالب های گوناگونی چون تور گرجستان به سمت خود جذب کند. کشور گرجستان یکی از قطب های گردشگری در دنیا می باشد که همه ساله و به صورت تصاعدی بر شمار توریست های آن افزوده می شود به گونه ای که در سال 2015 حدود 15 میلیون گردشگر به این کشور وارد شده اند . تور گرجستان یکی از نمونه تور هایی است که علاقه مندان به آن زیاد می باشد و این محدود به کشور خودمان هم نمی شود چرا که می بینیم در آژانس های مختلف همه روزه قیمت تور گرجستان را بنا به درخواست گردشگران بالا می برند و آن ها نیز در وض این کار انتظار دارند که خدمات بهتری به آن ها ارائه شود . از جمله آثاری که بیشتر مورد علاقه کسانی می باشند که به تور گرجستان می روند می توان اشاره داشت به مناظر طبیعی و زیبایی که در این کشور وجود دارد از نمونه دیگر آثار ان می توان به هنر این کشور اشاره داشت چرا که هنر مجسمه سازی در گرجستان یکی از آثار معماری آن ها در طول تاریخ به شمار می آید .

تور گرجستان ارزان

تور گرجستان ارزان که به منظور دیدن کردن از جای جای این کشور همه روزه برگزار می شود یکی از پر طرفدارترین تور ها را در میان مردم ایران دارد چرا که خصوصیات مشترک زیادی در بین مردم گرجستان و ایرانیان وجود دارند و شاید بدانید که زمانی گرجستان نیز جز امپراطوری ایران به حساب می آمد و در آن زمان گرجستان جزئی از ایران باستان به شمار می آمد از این رو وجه های مشترک زیادی را می توان در این دو کشور پیدا کرد. از حیوانات نادری که در این کشور الان وجود دارد می توان به عقاب طلایی و کرکس ریشدار اشاره کرد که متاسفانه این پرندگان نیز در ایران وجود دارند که به دلیل شکار فراوان در حال انقراض می باشند . کوه های گرجستان پوشیده از درختان بلوط راش ممرز و توسکا می باشد که به کوه پایه های آن چشم انداز زیبایی می بخشد که افق را در خود محو می کند و و با دیدن این کوه ها آدمی ح فوق العاده پیدا می کند و از بودن خود احساس شادی پیدا می کند . قیمت تور گرجستان ارزان می تواند در فصول مختلف با هم فرق داشته باشد و در بعضی از فصول مثلا در زمستان این قیمت کاهش پیدا می کند و در اوایل بهار دویاره سیر تصاعدی به خود می گیرد چرا که مشتاقان تور گرجستان در این فصل افزایش پیدا می کند .

موقعیت جغرافیایی گرجستان

گرجستان از جمله کشور های آسایی می باشد که در شمال کشور ایران واقع شده است.  این کشور یکی از زیباترین کشور های جهان می باشد چرا که از لحاظ جغرافیایی دارای شرایط ویژه و منحصر به فردی می باشد.  همنشینی این کشور با دریای خزر باعث گردیده است تا در آن گونه های مختلف از گیاهان پرورش یابند.  دامنه کوه های این کشور پوشیده از درختان سرسبز می باشد که زیبایی خاصی را به این منطقه بخشیده است.  این کشور برای تمام افراد می تواند حیرت انگیز باشد.  به دلیل داشتن مناظر زیبا هر ساله میلیون ها نفر از گرجستان دیدن می کنند و از جاذبه های این کشور لذت می برند.  اگر از فاصله دور از این کشور عمس بگیریم آن را به رنگ سبز مشاهده می کنیم چرا که عمده قسمت های این کشور سرسبز می باشد.  بیشتر زمین های این منطقه حاصل خیز بوده و از رونق خوبی بر خوردار بوده است.  کار اصلی مردم این کشور کشاورزی می باشد و محصولات زیادی را هر ساله به اقسا نقاط جهان صادر می کنند.  تور گرجستان می تواند برای هر فردی که به آثار طبیعی علاقه مند است،  بسیار هیجان انگیز و زیبا باشد چرا که می تواند در این کشور اتفاقات خوب و نادری را تجربه کند و خاطرات به یاد ماندنی را از این کشور برای خود به ثبت برساند.

منبع : تور گرجستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *