خانه / اخبار پزشکی دیگر / امروز اخبار پزشکی: طب سوزنی رفع ممکن است اگر چه قولنج خوش خیم، بر شرایط استرس زا تاثیر پدر و مادر و نوزادان بیش از حد در نوزادان

امروز اخبار پزشکی: طب سوزنی رفع ممکن است اگر چه قولنج خوش خیم، بر شرایط استرس زا تاثیر پدر و مادر و نوزادان بیش از حد در نوزادان

[ad_1]

گریه. با این حال، تحقیقات جدید نشان می دهد که طب سوزنی برای نوزاد colicky تسکین ممکن است.
[baby in crib]
یک مطالعه جدید نشان می دهد که طب سوزنی درمان موثر برای بچه گریه بیش از حد ممکن است.

بر كوليك شيرخواران و یا بیش از حد گریه تعریف شده به عنوان غیر قابل کنترل که طول می کشد برای “بیش از 3 ساعت در روز، بیش از 3 روز در هفته برای بیش از 3 هفته” گریه

در سطح جهان، بیش از حد گریه حدود 10 تا 40 درصد از نوزادان, بیماری معمولا خود را در سن 6 ماه حل تاثیر می گذارد.

اگر چه بر كوليك خوش خیم اعتقاد بر این است، آن علل ناشناخته باقی می ماند. تحقیقات موجود انواع علل بالقوه مانند عدم تحمل به لاکتوز یا گاو پروتئین شیر، التهاب دستگاه گوارش، عادات تغذیه ضعیف و یا سیگار کشیدن مادران را پیشنهاد کرده است.

کم می تواند انجام شود به نوزاد در طول قسمت کولیک کنسول. برخی از مطالعات نشان داده اند که پروبیوتیک ها کمک کند اما شواهد موجود برای درمان پروبیوتیک ها بر اساس واقعی کافی نیست.

تحقیقات جدید منتشر شده در مجله طب سوزنی در طب به بررسی اینکه آیا طب سوزنی است اثر تسکین دهنده روی نوزاد colicky.

بررسي اثر طب سوزنی در بچه ها با گریه نامقولنج

محققان سوئدی Kajsa Landgren و Inger Hallström بررسی نوزادان 147 است که با بر كوليك شيرخواران در سراسر چهار مرکز بهداشتی کودک در سوئد تشخیص داده شده بود.

نوزاد در غیر این صورت سالم بین 2 تا 8 هفته قدیمی بودند و گاو شیر رایگان رژیم غذایی برای حداقل 5 روز قبل از مطالعه داده بود.

علاوه بر مراقبت معمول نوزادان چهار بازديد به مرکز بهداشت کودک را که در طی آن آنها را دریافت پشتیبانی های اضافی و مشاوره ارایه شده بود. بازديد صورت گرفت دو بار در هفته به مدت 2 هفته.

شامل مطالعه تصادفی کنترل شده، تک کور، سه مسلح محاکمه. نوزادان 147 به صورت تصادفي به سه گروه (A B یا C) قرار گرفتند. گروه اول طب سوزنی استاندارد شده حداقل در LI4 نقطه طب سوزنی را دریافت کرد. گروه B دریافت تحریک خفیف طب سوزنی در حداکثر پنج نقاط برای تا 30 ثانیه. آخرین گروه هر طب سوزنی را دریافت نکرده است.

طب سوزنی درمان توسط پزشکان بالینی 10، نه از آنها بودند acupuncturists آموزش دیده است که همچنین آموزش های ویژه در طب سوزنی قولنج متمرکز شده بود انجام گرفت.

تنها مسئول هماهنگي پروژه و acupuncturists می دانستم که گروه که هر نوزاد به اختصاص داده شده بود. پرستار و نه پدر و مادر آگاه از محاکمه شدند.

طب سوزنی ممکن است “گزینه درمانی موثر”

به طور کلی، میزان گریه بار کاهش شدت در هر سه گروه. محققان توجه داشته باشید با توجه به اینکه قولنج معمولا خود را خود به خود برطرف که تعجب آور، نبود.

با این حال، کاهش زمان گریه بیشتر در گروه طب سوزنی از دریافت کرده بود در آن است که تنها دریافت مراقبت های استاندارد است. کاهش قابل توجه بود…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *