خانه / اخبار پزشکی دیگر / امروز اخبار پزشکی: دارو حمله خواب غذا مبارزه با اعتیاد کمک کند?

امروز اخبار پزشکی: دارو حمله خواب غذا مبارزه با اعتیاد کمک کند?

[ad_1]

A داروهای تجویزی برای درمان حمله خواب و اختلالات خواب دیگر تا به پتانسیل برای کمک به افراد چاقی که اعتیاد به مواد غذایی رانده است. این است نتیجه جدید مطالعه منتشر شده در مجله شخصیت و تفاوت های فردی .
[Unhealthy foods and a set of scales]
محققان نشان می دهد که مواد مخدر مورد استفاده در درمان حمله خواب نیز ممکن است کمک به مقابله با چاقی محور اعتیاد به مواد غذایی.

مطالعه شرکت نویسنده پروفسور ایوو Vlaev، پیدا کردم از دانشکده بازرگانی دانشگاه وارویک بریتانیا و همکاران که مودافينيل دارو (نام تجاری Provigil) رفتار تکانشی – یکی از عوامل کلیدی به اعتیاد به مواد غذایی را کاهش می دهد.

مودافينيل است عامل ترویج بیداری تجویز برای درمان خواب آلودگی بیش از حد ناشی از حمله خواب آپنه انسدادی خواب و شیفت کار اختلال.

در حالی که اقدامات مودافينيل در به طور کامل درک نشده است که این دارو با تغییر سطح انتقال دهنده های عصبی در مغز که در تنظیم خواب و بیداری مانند سروتونین بیداری ترویج اعتقاد بر این است.

علاوه بر این، مطالعات پیشنهاد کرده اند که مودافينيل می تواند به افزایش سطح دوپامین در مغز – عصبی درگیر در پاداش و اعتیاد.

تحقیقات همچنین نشان داده که مردم با اعتیاد مواد غذایی اغلب فاقد اشکال خاص دوپامین و از مواد غذایی می تواند به آغاز انتشار دوپامین، محققان حدس و گمان که معتادان به مواد غذایی در خوردن غیر قابل کنترل در تلاش برای پر کردن این خلاء بپردازد.

علاوه بر این، پروفسور Vlaev و تیم توجه داشته باشید که مودافينيل به نظر می رسد شتابزدگي در انواع مختلف از شرایط، از جمله اسکیزوفرنی اختلال بيش فعالى با کمبود توجه (ADHD) و وابستگی به الکل را کاهش می دهد.

از آنجا که رفتار تکانشی عامل کلیدی در اعتیاد به مواد غذایی محسوب می شود، تیم speculates که این دارو می تواند افرادی که چاق در نتیجه تمایل شدید به غذا بهره مند شوند.

مودافينيل کاهش تکانشگری مردان

برای مطالعه آنها پروفسور Vlaev و همکاران مجموعه ای برای بررسی بیشتر ارتباط بین مودافينيل و تکانشگری.

محققان ثبت نام 60 مردان سالم 19-32 سال سن دارند و آنها را به یکی از سه گروه قرار گرفتند. یک گروه با مودافينيل درمان شدند و گروه دیگری با atomoxetine (داروی مورد استفاده در درمان ADHD) تحت درمان قرار گرفت و نهایی گروه دارونما.

تیم در بر داشت در حالی که atomoxetine بهتر از دارونما برای کنترل خود برای مردان بود که مردان است که در زمان مودافينيل کاهش قابل توجهی در تکانشگری، نشان داد.

چاقی تبدیل شده است نگرانی های جدی در سلامتی عمومی در ایالات متحده بیش از یک سوم از بزرگسالان را تحت تاثیر قرار و افزایش خطر سکته مغزی و بیماری های قلبی و دیابت نوع 2 و برخی از انواع سرطان.

بر اساس نتايج تحقيق خود مودافينيل که ممکن است یک استراتژی عملی درمان چاقی ناشی از اعتیاد به مواد غذایی محققین.

“مودافينيل داشت در تکانشگری در افراد سالم باشند و بنابراین قادر به اثر حتی بزرگتر در معتادان مواد غذایی است که فاقد آن هستند در انواع خاصی از دوپامین،” یادداشت های پروفسور Vlaev.

“این دارو کمک واقعی افراد… می تواند

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *