خانه / اخبار پزشکی دیگر / امروز اخبار پزشکی: انواع دمانس وجود چیست؟

امروز اخبار پزشکی: انواع دمانس وجود چیست؟

[ad_1]

زوال عقل اشاره به طیف وسیعی از اختلالات است که مغز را تحت تاثیر قرار. افراد مبتلا به زوال عقل است که به طور معمول مشکلات با تفکر استدلال و حل مسئله است.

زوال عقل دارند اثر شدید در حافظه و برخی از گونه های آن نیز می تواند منجر به معلولیت های جسمی مانند بیماری پارکینسون.

شرایط متابوليك غدد درون ریز مسائل کمبودهای تغذیه ای و عفونت برخی از علل انواع زوال عقل است.

در حالی که افراد مسن تر بیشتر احتمال دارد به تجربه زوال عقل، آن را بخشی از روند پیری است و افراد جوان بیش از حد تحت تاثیر قرار می.


نشانه های اصلی مرتبط با هر نوع زوال عقل

[forgetful man]
فراموشی یک نشانه ای از برخی از انواع زوال عقل است.

انواع زوال عقل به اشتراک گذاشتن برخی از علائم، اما نشانه های دیگر خواهد شد به بیماری خاص. اینها برخی از انواع اصلی زوال عقل است.

بیماری آلزایمر

با توجه به انجمن آلزایمر, بیماری آلزایمر شایعترین نوع زوال عقل، بین 60 و 80 درصد از تمام افراد مبتلا به زوال عقل موثر است.

A دکتر نمی رسما تشخیص نوع زوال عقل به عنوان آلزایمر، زیرا آنها باید مشاهده آسیب سلول های عصبی مشخص در مغز است که پس از فوت فرد می تواند تنها مورد بررسی قرار.

در مراحل اولیه افراد مبتلا به آلزایمر به طور معمول مشکل وقایع اخیر یا مکالمات و همچنین اسامی افراد را به یاد دارند. آنها همچنین ممکن است افسردگي را تجربه.

در زمان، مردم آن به طور فزاینده ای برای برقراری ارتباط را دشوار و حکم خود را ممکن است اختلال. ممکن است احساس آنها را آشفته و سردرگمی. رفتار خود را تغییر دهد و فعالیت های فیزیکی مانند بلع و راه رفتن سخت تر می یافتند.

کروتسفلد – یاکوب بیماری،

این وضعیت نشان دهنده تعداد بیماری مغز است که به پروتئین پرایون است که باعث مشکلات در سراسر بدن موجب می شود. اگر چه پریون ویروس نه باکتری می تواند باعث بیماری.

شامل انواع کروتسفلد-جاکوب “بیماری جنون گاوی.” وضعیت حافظه سریع رفتار و جنبش تغییرات باعث می شود. یک بیماری نادر و کشنده است.

زوال عقل با لوی بدن

علائم می تواند شبیه به کسانی که از بیماری آلزایمر، اما مردم که زوال عقل با لوی بدن ممکن است همچنین تجربه اختلال خواب توهمات بصری و الگوی راه رفتن لرزان.

Frontotemporal زوال عقل

این بیماری می تواند باعث تغییر در رفتار مردم و چگونه آنها را به دیگران مربوط. همچنین می توانید مشکلات را با زبان و حرکت شود.

Frontotemporal زوال عقل معمولا تمایل به نظر می رسد در یک فرد در حدود 60 سال سن است، اما آن در اوایل 20s ظاهر می شود. از دست دادن سلولهای عصبی شامل.

به پاركينسون بيماري

پارکینسون یک اختلال سیستم حرکتی است. علائم مشخصه عبارتند از: لرزش, لرزش به خصوص در دست. آن همچنین می تواند شامل افسردگی و تغییرات رفتاری است.

در مراحل بعدی فرد صحبت کردن مشکل داشته باشند. اختلال خواب نیز ممکن است رخ دهد.

هانتينگتون…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *