خانه / خبر پزشکی / افسردگی ساختارگرايي مغز را تغییر می دهد

افسردگی ساختارگرايي مغز را تغییر می دهد

[ad_1]

پيشكشي بار عام : پژوهش ها محققان دانشگاه ادینبورگ اسکاتلند اثر داغ می دهد که افسردگی ساختارگرايي مغز را تغییر می دهد.


به مقصد شرح احوال ایرنا ، تغییر جلاجل بخش هایی كره زمين مغز به مقصد غيرماذون هيئت سفید دیده شده که این نصيب راه های عصبی را دربر می گیرد و صفت انگبين های مغز را قادر به مقصد تباني توسط یکدیگر كره زمين طریق سیگنال های الکترونیکی می کند.


به مقصد شرح احوال مرکز داده ها رسانی پزشکی آمریکایی ساینس دیلی،هيئت سفید بخش کلیدی اتصالی مغز باریک و نابساماني جلاجل آن موجب جلي مشکل جلاجل درک و دریافت احساسات و زبري های نیازمند تفکر می شود.

نتیجه مطالعه اعمال شده روی زیاد كره زمين سه هزار نفر که گسترده ترین مطالعه كره زمين این قسم باریک؛ اطلاعاتی كره زمين بیولوژی افسردگی به مقصد دستگاه بافندگي می دهد و می تواند به مقصد تشخیص و علاج بخش مرغوبيت این بیماری کمک کند.

دانشمندان دانشگاه ادینبورگ اسکاتلند كره زمين نوعی طوق تصویربرداری انحصار يافتن به مقصد فرد توسط مام آر آی به مقصد غيرماذون DTI تعدادی وعاء برداری كره زمين ساختارگرايي هيئت سفید كاربرد کردند.

کیفیت این هيئت که به مقصد غيرماذون یکپارچگی هيئت سفید شناساننده می شود جلاجل بيگانگان مبتلا به مقصد افسردگی کاهش یافته صفت بويناك. به‌تمامی مانند آن جلاجل بيگانگان صفت پير كره زمين صوب این بیماری، دیده نشد.


افسردگی بااستعداد ترین دلیل ناتوانی جلاجل كره ارض باریک و علایم آن شامل بی حوصلگی، خستگی مفرط و عاطل پوچی باریک.

کارشناسان می گویند به مقصد دلیل گسترده جامه آماری این تحقیق یعنی سه هزار و 461 نفر یافته های آن مادام حد زیادی درست هستند.

هیتر والی/Heather Whalley یکی كره زمين محققان ارشد دانشگاه ادینبورگ می گوید: این مطالعه توسط كاربرد كره زمين گسترده ترین جامعه آماری اثر داغ می دهد افسردگی می تواند هيئت سفید و پيوندها عصبی این بخش كره زمين مغز را فروسو تاثیر آرامش طلب دهد. ارائه علاج بخش به مقصد بیماران مبتلا به مقصد افسردگی بسیار ضروری باریک و پی جابه جايي مرغوبيت به مقصد سازوکار آن کمک می کند مادام راه های علاج بخش کارآمدتری را به مقصد کار بندیم. مشي بعدی ما این باریک که ببینیم نيستي به‌تمامی جلاجل مغز توسط محافظت جلاجل روبه رو عاطل پوچی و بی حوصلگی چیست.


 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *