خانه / اخبار پزشکی دیگر / اخبار پزشکی امروز: مرگ سرطان دهانه رحم در ایالات متحده بالاتر از پیش برآورد

اخبار پزشکی امروز: مرگ سرطان دهانه رحم در ایالات متحده بالاتر از پیش برآورد

[ad_1]

بیش از 4 دهه گذشته، مرگ و میر ناشی از سرطان دهانه رحم در ایالات متحده بیش از نصف است. با این حال، تحقیقات جدید نشان می دهد که تخمین قبلی ممکن است گرفته نمیشود زنان خطر مرگ ناشی از بیماری.
[A cervical cancer diagnosis]
تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد که میزان مرگ ناشی از سرطان دهانه رحم ممکن است بالاتر از آنچه قبلا تصور.

مطالعه شرکت نویسنده آن Rositch دکترا، از جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت در بالتیمور، MD، و همکاران گزارش یافته های خود را در مجله سرطان .

سرطان گردن رحم است سرطان است که در سلول های گردن رحم خط شروع می شود.

این سال در این کشور به حدود 12,820 مورد جدید سرطان مهاجم دهانه رحم در ایالات متحده و همچنین حدود 4,210 مرگ ناشی از این بیماری تشخیص داده شده تخمین زده می شود.

به گفته انجمن سرطان آمریکا مرگ و میر ناشی از سرطان دهانه رحم توسط بیش از 50 درصد بیش از 40 سال گذشته، که عمدتا به دلیل افزایش در دهانه رحم غربالگري کاهش اند.

مطالعه جدید، با این حال، نشان می دهد که در ایالات متحده، زنان خطر مرگ ناشی از سرطان دهانه رحم بالاتر از پیش برآورد شده به خصوص برای زنان سیاه ممکن است.

مرگ و مير سرطان گردن رحم تا 77 درصد بالاتر از برآورد

Rositch و همکاران استفاده 2002-2012 اطلاعات قبلی از مركز ملي آمار سلامت و نظارت موسسه ملی سرطان، اپیدمیولوژی و پایان نتایج پایگاه اطلاعات مرگ و مير برآورد نرخ مرگ و مير سرطان.

تیم یادداشت که تخمین قبلی در مرگ و مير سرطان گردن رحم با استفاده از این داده ها شامل زنان که به حال هیسترکتومی قرار گرفته بودند، لذا دیگر در خطر ابتلا به سرطان گردن رحم.

برای تجزیه و تحلیل جدید محققان استفاده سیستم نظارت رفتاری عامل خطر به دقت اشاره کردن تعداد زنانی که هیسترکتومی در ایالات متحده بین 2002-2012 قرار گرفته بودند و این زنان از برآورد نهایی حذف شد.

برآورد جدید نشان داد که ميزان مرگ و مير سرطان گردن رحم زنان سفید در ایالات متحده در هر 100.000 بین 2000-2012 که 47 درصد بالاتر از 3.2 در هر 100.000 قبلا تخمین زده بود.

زنان سیاه تیم برآورد ميزان مرگ و مير سرطان گردن رحم به 10.1 در هر 100.000 77 درصد بالاتر از برآورد قبلی 5.7 هر.

محققان همچنین دریافتند برآوردهای قبلی تفاوت در مرگ و مير سرطان گردن رحم بین سیاه و سفید زنان 44 درصد گرفته نمیشود بودند.

علاوه بر این، تجزیه و تحلیل جدید نشان داد که نرخ مرگ و مير سرطان گردن رحم در زنان سفید 0.8 درصد سالانه بین 2002-2012، در حالی که نرخ زنان سیاه 3.6 درصد سالانه افتاده بود.

نابرابری های نژادی در مرگ و مير سرطان باقی می ماند مشکل

با توجه به Rositch، داده های جدید را نشان می دهد که تفاوت های نژادی در مرگ و مير سرطان گردن رحم تنگ شدن هستند اما که آن باید به یک منطقه کلیدی از تمرکز باقی می ماند.

“علاوه بر این، بسیاری از کسانی که در حال مرگ هستند بیش از سن 65، نقطه برش است که در آن دستورالعمل ها به طور کلی دیگر توصیه زنان با مخطط شود به طور منظم…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *