خانه / اخبار پزشکی دیگر / اخبار پزشکی امروز: ‘ربات نرم’ طراحی شده برای عدم پمپ قلب

اخبار پزشکی امروز: ‘ربات نرم’ طراحی شده برای عدم پمپ قلب

[ad_1]

گروهی از پژوهشگران روباتیک آستین قادر به مصنوعی طراحی شده است عضلات قلب تقلید. این فن آوری جدید می تواند یک نجات دهنده زندگانی برای افراد مبتلا به نارسایی قلبی انتظار پیوند.
[Robot holding a robotic heart]
روبات های نرم می تواند انقلابی در پزشکی قلب.

هر سال بیش از 2000 نفر در ایالات متحده دریافت پیوند قلب و نارسایی قلبی تجربه 5.7 میلیون متناوب.

نارسایی قلبی رخ می دهد که هر کدام از بطن قلب دیگر می تواند انجام وظیفه خود را از خون در سراسر بدن پمپاژ.

لیست انتظار برای پیوند قلب بسیار طولانی است و مرگ بسیاری از افراد قبل از اهدا کننده یافت می شود. راه هایی برای گسترش زندگی در حالی که بیمار منتظر یک عضو جدید طراحی بنابراین اولویت است.

در حال حاضر، دستگاه های کمک بطنی (VADs) می تواند به بهبود سلامت بيماران مبتلا به نارسايی قلبی پایان مرحله انتظار پیوند استفاده می شود. با این حال، آنها ایده آل است.

VADs کار با پمپاژ خون از قلب و سوق دادن آن را در سراسر بدن. به کار، خون به درون سلول های رگ های خونی را ترک و سفر از طریق لوله و روتور است.

به دلیل این تماس با مواد خارجی بیمار نیاز به سموم ضد انعقادی. این داروها VADs می تواند یک راه حل قابل دوام را، اما آنها نیز افزایش خطر سکته مغزی با 20 درصد.

علاوه بر VADs قلبی آستین دارد یکی دیگر از گزینه; آنها با نشستن در اطراف قلب و فشار آن را به منظور تکرار انقباضات عضلانی. این مداخلات فشرده سازی قلب نیز دور از کامل و تا همین اواخر، همه اما کنار گذاشته شده بود هستند.

عصر جدید از روبات ها

دکتر فرانک Pigula – از بيمارستان كودكان نورتون لوئیزویل KY اما که در تحقیقات در بیمارستان کودکان بوستون در ماساچوست – شرکت که توضیح می دهد: “زمینه قلبی از ایده های فشرده سازی قلب به جای VADs پمپاژ خون به دلیل محدودیت های فن آوری در حال توسعه تبدیل شده بود. اما در حال حاضر، با پیشرفت در رباتیک نرم آن زمان به عقب بازگردیم.”

دوباره باز جاری جدید اثبات مفهوم – منتشر شده در مجله علم طب انتقالی – درب به قلب دستگاه های فشرده سازی. یک تیم از مهندسین پزشکی و پزشکان از هاروارد در کمبریج، MA و بیمارستان کودکان بوستون طراحی و آزمایش آستین روباتیک است که تاب و قلب فشرده در راه همان است که بطن سالم.

تصویر کلاسیک ربات یک ساختار جامد و قادر به جنگ های میان ستاره ای رشد کرده است، روبات تحقیقات پزشکی مدرن مخالف قطبی هستند. ساخته شده از پلی یورتان و الیاف و مواد پر کننده دیگر، موج جدیدی از اصطلاح روبات نرم هستند قادر به تعامل تنگاتنگی و ظرافت با آناتومی انسان.

ساخته شده منحصرا از مواد غیر سخت و زیست سازگار این آستین پیشگامانه قلب نشسته خارج از قلب و از بین بردن نیاز به سموم ضد انعقادی در حالی که به حداقل رساندن خطر عفونت. آن استفاده می کند pneumatically شده “عضلات، اجرایی به نام هوا”.

به گفته دکتر نیکولای Vasilyev شرکت نویسنده مقاله حاضر: “نرم…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *