خانه / اخبار پزشکی دیگر / اخبار پزشکی امروز: دونده ممکن است اتصال مغز برتر, مطالعه می یابد

اخبار پزشکی امروز: دونده ممکن است اتصال مغز برتر, مطالعه می یابد

[ad_1]

اگر قطعنامه سال نو شدن فعال تر است, شما در حال اجرا به عنوان رفتن به فعالیت شما ممکن است بخواهید. تحقیقات جدید توسط دانشگاه آریزونا نشان می دهد که اسکن های MRI از مغز دونده استقامت نشان می دهد بیشتر اتصال عملکردی که در مقایسه با مغز افراد فعال کمتر.
[person running along a road into the sunset]
دونده استقامت اتصالات بیشتری بین مناطق مختلف مغز از مردم بیشتر غيرفعال را نمایش می دهد.

تحقیقات قبلی نشان داده که آموزش را برای مدت طولانی در فعالیت های که نیاز به دقیق موتور کنترلی – مانند یادگیری برای بازی ساز – تغییر ساختار مناطقی از مغز که در ارتباط با عملکرد موتور.

این فعالیت ها خوب موتور نیز به علت تغییرات در مناطق قشر مغز که درگیر فرآیندهای حسی فضایی و سوگيری توجه ظاهر می شود.

علاوه بر این، افرادی که در فعالیت های که نیاز به سطح بالایی از هماهنگی دست و چشم – مانند گلف، ژیمناستیک و ورزش های راکتی – ماهر نیز مغز تغییر ساختار و عملکرد تجربه.

محققان دانشگاه آریزونا (UA) توجه داشته باشید که تاکنون وجود داشته اند مطالعات اندکی است که جلوه های تکراری فعالیتهای ورزشی نیاز به کمی دقت کنترل موتور – از جمله در حال اجرا از راه دور – می توانید به شیوه زندگی را به کاوش.

به تحقیق بیشتر، UA متخصص دیوید Raichlen استاد انسان شناسی، در حال اجرا به همکاری مطالعه با استاد روانشناسی UA الکساندر ژن – که مطالعات مغز پیری و بیماری آلزایمر را به عنوان عضو اولین UA را فاطمه McKnight موسسه مغز طراحی.

تغییرات مغز مرتبط با استقامت در حال اجرا بررسی

“این فعالیت ها که در نظر مردم تکراری در واقع بسیاری از عملکردهای پیچیده ای شناختی – مثل برنامه ریزی و تصمیم گیری-که در اثر بر مغز ممکن شامل” Raichlen می گوید.

Raichlen الکساندر و همدستان با هدف بررسی تغییرات در مغز مرتبط با استقامت در حال اجرا – ورزشی است که شامل تکراری به جای پیچیده مهارت های حرکتی زیبا. نتایج این تحقیق در مرزهای مجله در علوم اعصاب انسان منتشر شده است.

تیم انجام این مطالعه با مقایسه رزونانس مغناطیسی (MRI) اسکن مغز مرد بالغ صلیب دوندگان کشور کنار مردان بالغ است که نه در فعالیت های بدنی منظم برای حداقل یک سال مشغول بوده است. شرکت کنندگان بین 18 و 25 سال سن داشتند و مشابه شاخص توده بدن و سطح آموزش و پرورش بود.

اسکن های MRI اسیر فرآیندهای است که در مغز شرکت کنندگان رخ می دهد در حالی که آنها بیدار و نه درگیر شدن در هر کارهای خاص.

به طور کلی, نتایج نشان داد که در مقایسه با افراد بیشتر بیحرکت دونده نمایش داده اتصالات بیشتری بین مناطق مختلف در مناطق مختلف مغز. یکی از این مناطق پیشانی قشر مهم برای عملکرد شناختی از جمله توانایی سوئیچ توجه بین وظایف برنامه ریزی و تصمیم گیری است.

تحقیقات جدید سقف کاذب نور را در چگونه ورزش می تواند بر مغز…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *