خانه / اخبار پزشکی دیگر / اخبار پزشکی امروز: دانشمندان کشف چرا LSD ‘اسید سفر’ طول می کشد تا بلند

اخبار پزشکی امروز: دانشمندان کشف چرا LSD ‘اسید سفر’ طول می کشد تا بلند

[ad_1]

سپس, همچنین شناخته شده به عنوان “اسيد” مواد مخدر است که باعث توهم و دیگر اثرات ماندگار تا 12 ساعت است. فقط چرا LSD است اثرات بسیار طولانی مدت است قبلا دانشمندان، تاکنون درمانده است. محققان از دانشگاه کارولینای شمالی دانشکده پزشکی راز طول عمر روانگردان LSD را نشان می دهد.
[Serotonin receptors and LSD molecule]
سپس مولکول در جیب های گیرنده سروتونین wedged.
تصویر های اعتباری: آنی خوشه دانشکده پزشکی UNC

به گفته موسسه ملی در سوء مصرف مواد مخدر سراسر 1 in 10 نفر در ایالات متحده گرفته اند سپس در برخی از نقطه در طول عمر خود.

کاربران از LSD اغلب گزارش تغییر تجربیات حسی و یا جلوه های بصری، به نام “سفر” که شامل شدت رنگ حرکت اشیاء ثابت اعوجاج به اشکال و تلفن های موبایل، و تغییر در حس زمان.

اثرات این دارو معمولا در ظرف 30 دقیقه آغاز خواهد شد و می تواند بسته به دوز گرفته شده برای 12 ساعت گذشته.

برایان راث دکترا، استاد فارماکولوژی در دانشگاه کارولینای شمالی (UNC) و همکاری نویسنده ارشد این مطالعه ابتدا توسعه علاقه اثر ماندگار LSD در کنسرت های راک هنگامی که او جوان تر بود.

“بسیاری از مردم زمان LSD و داروهای مشابه در طول کنسرت و آن خواهد بود جالب است که در مردم شنوایی پارکینگ تعجب هنگامی که تجربه LSD خود را که قرار بود به پایان،” راث می گوید. “بسیاری از افرادی که مواد مخدر را آگاهی ندارند، از چه مدت طول می کشد.”

سپس مولکول می شود wedged، مهر و موم شده در گیرنده های سروتونین

اکثر دوز LSD کوچک هستند – به طور متوسط 100 میکروگرم – هنوز سفرهای اسید تمایل به جریان برای اکثریت روز. مولکول از LSD از جریان خون را در ظرف چند ساعت، که دانشمندان به چرا LSD اثرات را برای مدت طولانی معطل اشتباه است حذف می شوند.

“در سطوح مختلف درک برای چگونه کار مواد مخدر مانند LSD، وجود دارد” راث توصیه. «اساسی ترین سطح برای پیدا کردن چگونه مواد مخدر متصل به گیرنده در سلول است. تنها راه برای انجام این کار این است که ساختار را حل کند. و برای انجام این کار, شما نیاز به پراش اشعه ایکس، استاندارد طلا.”

محققان فوق دکترا دانیل Wacker دکتری و دکتری وانگ شنگ رهبری آزمایش به ضبط تصاویر بلورشناسی مولکول LSD متصل به گیرنده های سروتونین مغز انسان – روش که باعث بوجود آمدن تصاویر قادر به نمایش اتم های یک مولکول مرتب چگونه.

نتایج این مطالعه در مجله منتشر همراه .

محققان کشف کردند که مولکول LSD جیب اتصال گیرنده های سروتونین در زاویه غیر منتظره wedged شده است. علاوه بر این، UNC پسا دکتری McCorvy جان یافت که بخشی از گیرنده های سروتونین تاشو تا به حال بیش از مولکول LSD “مانند درب” که مهر و موم شده مواد مخدر داخل. این عمل را توضیح می دهد چرا تأثير LSD ساعت به ناپدید می شوند را می توانید.

“یک بار می شود سپس در گیرنده، درب می آید بیش از LSD، بنابراین آن را اساسا به دام افتاده در گیرنده و، نمی تونم” راث را توضیح می دهد. “سپس طول می کشد زمان برای دریافت بر روی گیرنده، و سپس…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *