خانه / اخبار پزشکی دیگر / اخبار پزشکی امروز: دانشمندان مهار رشد سلول تومور مغز، هموار راه را برای درمان های جدید

اخبار پزشکی امروز: دانشمندان مهار رشد سلول تومور مغز، هموار راه را برای درمان های جدید

[ad_1]

گلیوبلاستوما شکل ویژه تهاجمی سرطان مغز است که می تواند به درمان است. تحقیقات جدید، با این حال، مواد مخدر است که می تواند مانع از پروتئین باعث رشد اقتصادی آن پیدا کرده اند ممکن است.
[mri of brain tumor]
محققان ممکن است پیدا کرده اند راه مهار رشد تومورهاي مغزي نشان داده شده در اینجا اسکن MRI.

گلیوبلاستوم هستند تومور است که از “مهم،” شکل حمایتی بافت مغز و نخاع.

بیشتر از زمان، گلیوبلاستوم تهاجمی هستند بدخیم; آنها را از بسیاری از انواع مختلف سلول به سرعت تولید مثل و دریافت جریان خون قابل توجه ساخته شده است. میزان بقای 5-سال به کمتر از 10 درصد برآورد شده است.

گلیوبلاستوما می تواند دشوار برای درمان به دلیل ماهیت معرفی آن سلول. در حالی که دیگران برخی از سلولهایی که ممکن است پاسخ به درمان.

به طور معمول، درمان شامل ترکیبی از جراحی تابش و شیمی درمانی. تا کنون این در بقای متوسط 2 تا 3 سال برای بیماران تحت درمان استاندارد شده است.

بیماران مبتلا به اشکال شدیدتر گلیوبلاستوما، که ترکیبی از مواد مخدر و پرتو درمانی دریافت می کنید، معمولا به طور متوسط 14.6 ماه زنده ماندن و بقا 2 سال حدود ۳۰ درصد است. کمی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان عود گلیوبلاستوما.

در این زمینه بیشتر و بیشتر محققان گزینه های ژنتیکی برای درمان در حال بررسی است.
مطالعات اخیر به جهش در گیرنده تیروزین کیناز (RTK) ژن به عنوان راننده کلیدی گلیوبلاستوما اشاره اما آزمایش های بالینی به طور خاص در خنثی سازی این جهش درایور موفق در درمان این نوع سرطان شدند.

با این حال، محققان از پیتر اودانل جونیور مغز موسسه و هارولد سی سیمونز مرکز جامع سرطان مهار سلول گلیوبلاستوما پیدا کرده اند راه ممکن است.

یافته های خود را در گزارش همراه مجله منتشر شد.

تیم – به رهبری دکتر رابرت Bachoo G. آنت اشتراوس مرکز مغز و اعصاب انکولوژی دانشگاه مرکز پزشکی جنوب غربی تگزاس و دکتر Ralf کیتلر استاديار فارماكولوژي در مرکز McDermott یوجین انسان رشد و توسعه – همكاري با موفقیت استفاده دارو به پروتئین های مختلف هدف است که رشد تومور گلیوبلاستوما.

Mithramycin مهار رونویسی گلیوبلاستوما رانندگی عوامل

مطالعه جدید نشان می دهد که تا کنون محققان اشتباه در RTK جهش ژن که مسئول شروع رشد تومور نه تنها متمرکز شده اند برای رشد مداوم گلیوبلاستوما.

“کار ما که جهش های ژن است که صنعت داروسازی و پزشکان در تمرکز شده است فقط برای شروع رشد تومور ضروری است نشان می دهد. هنگامی که تومور به مرحله پیشرفته است که در آن بیماران به دنبال درمان، این جهش دیگر مورد نیاز برای رشد تومور ادامه دارد; آنها در اثر زائد”نویسنده ارشد شرکت Bachoo دکتر توضیح می دهد.

به جای ژن RTK مطالعه جدید دریافتند سه عامل رونویسی به عهده گلیوبلاستوما:…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *