خانه / اخبار پزشکی دیگر / اخبار پزشکی امروز: بی خانمانی باعث بیماری، اعتصاب زنان و خانواده

اخبار پزشکی امروز: بی خانمانی باعث بیماری، اعتصاب زنان و خانواده

[ad_1]

بی خانمانی در حال حاضر صدها هزار نفر از مردم در ایالات متحده تاثیر می گذارد. مشکلات نداشتن خانه انواع نگرانی های روحی و جسمی می شود. یک مطالعه جدید میریزد نور بر روی میزان این مشکل عمیق اجتماعی و عواقب پردامنه در سلامت و رفاه مردم.
[Homeless woman]
مطالعه جدید به بررسی علل بی خانمانی و تاثیر آن بر روان فیزیکی و به طور کلی خوب بودن.

با توجه به وزارت مسکن و توسعه شهری، به بی خانمان در ژانویه سال 2015 564,708 مردم در ایالات متحده گزارش شد.

از این بیش از 36 درصد خانواده ها و بقیه افراد. اگر چه بخش خاصی از جمعیت بیشتر از دیگران در معرض بی خانمانی جوان و سالمندان یکسان، گذارد.

در آمریکا، 15 درصد افراد بدون خانه در نظر گرفته می شود “مزمن بی خانمان” – مدت توصیف کسانی که طولانی مدت یا تکراری بی خانمانی، که معمولا معلولیت ذهنی یا جسمی نیز هست.

نظر می رسد گروهی از محققان در بریتانیا بر اساس علل و عواقب ناشی از بی خانمانی در لندن، انگلستان مطالعه نور در مشکل گسترده تر از نداشتن منزل میریزد.

بررسی ریشه های عمیق اجتماعی مشکل

محققان از دانشگاه شفیلد – همکاری با دانشگاه لیدز و برکبک – بررسی تجربه 64 از افرادی است که در زمان مطالعه, یا مشکلات مسکن بی خانمان و یا در Newham لندن شد.

محققان دانشگاه teamed با تمرکز E15 کمپین گروه اجرا شده توسط افرادی که در یک نقطه در زندگی خود شخصا با بی خانمانی و اخراج در Newham مواجه شده بود.

محققان – رهبری توسط دکتر گیلیسپی تام از دانشگاه شفیلد و دکتر کیت هاردی از مدرسه بازرگانی دانشگاه لیدز – مصاحبه افراد با تمرکز E15 بین سپتامبر سال 2015 و آوریل سال 2016. شوندگان بود آمده شورای Newham برای پشتیبانی یا در خوابگاهها در قصبه زندگی می کردند.

مطالعه برخی از ریشه های مشکل بی خانمانی در بریتانیا و برخی از آن پیامدهای روانی و فیزیکی رفاه افراد مبتلا در معرض.

متفاوت است دلایل بی خانمانی و مسکن سیستم “گیج کننده”

در ایالات متحده است، اگرچه شرایط شخصی متفاوت است دلیل اصلی بی خانمانی این گزارش کمبود مسکن مقرون به صرفه است.

در انگلستان مطالعه رهبری دکتر گیلیسپی، دلایل نیز متنوع بود.

“دلایل تبدیل شدن به بی خانمان شدند متعدد و متنوع و اغلب ترکیبی از دست دادن کار خود کاهش به حمايت اجتماعی و اجاره arrears و اخراج و فروپاشی خانواده درگیر” دکتر گیلیسپی می گوید.

به طور کلی، با این حال، اکثریت پاسخ دهندگان در بر داشت سیستم پیچیده مسکن گیج کننده و دشوار است به رویکرد.

“پیچیدگی مطلق پاسخ دهندگان بسیاری از شرایط و نهادهای حکومتی مختلف درگیر – همچنین سردرگمی قابل توجهی کمبود اطلاعات و فقیر روانی در برخی…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *