خانه / اخبار پزشکی دیگر / اخبار پزشکی امروز: آزمون برای آلزایمر تشخيص مرحله نزدیک

اخبار پزشکی امروز: آزمون برای آلزایمر تشخيص مرحله نزدیک

[ad_1]

تشخیص بیماری آلزایمر یک چالش برای پزشکان که تکیه بر ترکیبی از روان و معاینات فیزیکی برای تشخیص بیماری باقی مانده است. در یک مطالعه جدید محققان توصیف چگونه آزمون می تواند دقت و صحت تشخیص آلزایمر را افزایش.
[An older man sniffing some flowers]
محققان نشان می دهد که آزمون می تواند به افزایش دقت تشخیص آلزایمر.

اصلی محقق دیوید R. Roalf، دکتری – استادیار گروه روانپزشکی دانشگاه دانشکده پزشکی پنسیلوانیا – اخیرا گزارش یافته های جدید در مجله آلزایمر بیماری .

بیماری آلزایمر یک اختلال عصبی با مشکلات حافظه و تغییرات در رفتار مشخص است. رایج ترین شکل زوال عقل, حسابداری برای حدود 60 تا 80 درصد از تمام موارد زوال عقل در ایالات متحده است.

با توجه به انجمن آلزایمر حدود 5.4 میلیون نفر در ایالات متحده با این بیماری زندگی می کنیم و هر ثانیه 66 یک فرد توسعه آن.

در حال حاضر، هیچ تست منفرد برای تشخیص آلزایمر است. پزشکان تشخیص از طریق یک سری از ارزیابی و معاینات بدنی و عصبی دولت های ذهنی آزمون آزمایش خون مغز و بررسی تاریخچه پزشکی را.

مطالعات قبلی پیشنهاد شده است که حس بویایی مبتلا به آلزایمر؛ کاهش می یابد به این ترتیب محققان به طور فزاینده ای خر خر کردن آزمایشات می تواند برای تشخیص بیماری استفاده می شود را بررسی کرده اند.

A مطالعه گزارش شده توسط پزشکی اخبار امروز در ماه نوامبر به عنوان مثال، نشان داد چگونه یک سری تست های بویایی به طور موثر اگـر بیماران مبتلا به آلزایمر و محققان دریافتند که بیماران با کاهش حس بویایی بیشتر احتمال دارد به اختلالات مغزی مرتبط با این بیماری بودند.

مطالعه جدید از Roalf و تیم پشتیبانی برای چنین تحقیقاتی می پس از پیدا کردن که خر خر کردن آزمایشات افزایش دقت تشخیصی برای بیماری آلزایمر و خفیف اختلال شناختی (MCI) که پیشرو به آلزایمر گرفته است.

آزمون فعال دقیق تر تشخیص آلزایمر MCI

به یافته های خود را، Roalf و همکاران به ثبت نام در 728 بزرگسالان مسن تر از آنها 292 سالم بودند 262 بود بیماری آلزایمر و 174 شركت بود.

شرکت کنندگان حس بویایی قرار Sniffin’ چوب بوی شناسایی (SS-OIT)، که مورد نیاز آنها را شناسایی 16 بو های مختلف با استفاده از آزمون. افراد شناختی تست شد.

محققان ارزیابی دقت شناختی به تنهایی برای تشخیص از تست آلزایمر و شركت و همچنین در ترکیب با اس اس OIT.

تیم در بر داشت که اس اس OIT دقت برای بيمار؛ افزايش يافت شركت با 75 درصد دقت تشخیص آزمایش شناختی به تنهایی، اما زمانی که اس اس OIT بود این افزایش به 87 درصد.

نتایج مشابه برای تشخیص بیماری آلزایمر دیده می شد و این تیم می گوید که اس اس OIT حتی کمک به شناسایی بیماران که فرم شركت را پیشرفته تر بود.

“این نتایج نشان می دهد که ساده…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *